Новобудови Суворовського району

Суворовський район міста Одеса має багату історію, це один зі старих районів міста. В останні роки він дуже швидко почав забудовуватися. Новобудови Одеси на селищі Котовського мають ряд переваг і тому користуються популярністю серед покупців.

Характеристика Суворовського району

Ця частина міста розташувалася на піщаній косі (Пересип), яка розділяє Чорне море з Куяльницьким і Хаджибейським лиманами. Близькість до моря — головна перевага, також чисте повітря і неймовірно красиві пейзажі. Це відмінне місце для проживання. Відстань від центру компенсується тихою і спокійною атмосферою. У цьому районі є все необхідне для життя, а міський транспорт доставить в будь-яку точку міста. Відпочинок і розваги чекають на поруч розташованому пляжі Лузанівка.

Новобудови Котовського

Селище Котовського сьогодні є найбільшим заселеним масивом в Одесі. Ця ділянка дуже активно і масштабно забудовується останнім часом. Найголовніше, що квартири за вартістю на порядок дешевше інших районів, а значить більш доступні. Близькість до моря і спуски без схилів стають головною родзинкою багатьох новобудов селища Котовського. Кожен новобуд - це доступне і сучасне житло. Завдяки новим житловим комплексам, один з найвіддаленіших районів перетворився в сучасний і дуже затишний куточок.

Найпопулярніші і доступні новобудови Суворовського району::

  • Лузанiвский парк;
  • ЖМ Острови
  • Sun Sity
  • Зодiак
  • Одеські традиції;
  • Авалон
  • Лазурний

Купівля житла в новобудовах

Придбання квартири можна здійснити багатьма способами, але найбільш надійні тільки два:

  1. Вкласти гроші в будівництво і чекати здачі будинку в експлуатацію.
  2. Купити готову квартиру в новобудовах, скориставшись послугами ріелторів.

Квартири в новобудові Суворовського району вигідно купувати не тільки для проживання, а й для бізнесу, адже це абсолютно нові житлові масиви, де ще не сформована вся інфраструктура.

Отже, якщо Ви хочете купити нову квартиру в межах міста за найдоступнішою ціною і при цьому, щоб вона розташовувалася ближче до моря, селище Котовського - ідеальний варіант. Ви можете зателефонувати нам для того, щоб ми підібрали в цьому районі ідеальний варіант під ваші потреби і бюджет. Нам це не складе ніяких труднощів, а ви значно заощадите собі час. Телефонуйте!

icon

ПОЛУЧИ БЕСПЛАТНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЮ!

Менеджер по продажам с многолетним стажем, предоставит более подробную информацию по квартирам и акционным предложениям.

*Ваши данные не будут передаваться третьим лицам

x