Новобудови Суворовського району

ЖК 59 Жемчужина

ЖК 59 Жемчужина

ул. Ак. Сахарова, Одесса, Суворовский

ЖК Волна

ЖК Волна

Николаевская дорога, 303/1, Одесса, Суворовский

ЖК 54 Жемчужина

ЖК 54 Жемчужина

ул. Ак. Сахарова, Одесса, Суворовский

ЖК 47 Жемчужина

ЖК 47 Жемчужина

ул. Сахарова, 3, Одесса, Суворовский

ЖК 30 Жемчужина

ЖК 30 Жемчужина

ул. Ак. Сахарова, 3а, Одесса, Суворовский

Показать еще

Суворовський район міста Одеса має багату історію, це один зі старих районів міста. В останні роки він дуже швидко почав забудовуватися. Новобудови Одеси на селищі Котовського мають ряд переваг і тому користуються популярністю серед покупців.

Характеристика Суворовського району

Ця частина міста розташувалася на піщаній косі (Пересип), яка розділяє Чорне море з Куяльницьким і Хаджибейським лиманами. Близькість до моря — головна перевага, також чисте повітря і неймовірно красиві пейзажі. Це відмінне місце для проживання. Відстань від центру компенсується тихою і спокійною атмосферою. У цьому районі є все необхідне для життя, а міський транспорт доставить в будь-яку точку міста. Відпочинок і розваги чекають на поруч розташованому пляжі Лузанівка.

Новобудови Котовського

Селище Котовського сьогодні є найбільшим заселеним масивом в Одесі. Ця ділянка дуже активно і масштабно забудовується останнім часом. Найголовніше, що квартири за вартістю на порядок дешевше інших районів, а значить більш доступні. Близькість до моря і спуски без схилів стають головною родзинкою багатьох новобудов селища Котовського. Кожен новобуд - це доступне і сучасне житло. Завдяки новим житловим комплексам, один з найвіддаленіших районів перетворився в сучасний і дуже затишний куточок.

Найпопулярніші і доступні новобудови Суворовського району::

  • Лузанiвский парк;
  • ЖМ Острови
  • Sun Sity
  • Зодiак
  • Одеські традиції;
  • Авалон
  • Лазурний

Купівля житла в новобудовах

Придбання квартири можна здійснити багатьма способами, але найбільш надійні тільки два:

  1. Вкласти гроші в будівництво і чекати здачі будинку в експлуатацію.
  2. Купити готову квартиру в новобудовах, скориставшись послугами ріелторів.

Квартири в новобудові Суворовського району вигідно купувати не тільки для проживання, а й для бізнесу, адже це абсолютно нові житлові масиви, де ще не сформована вся інфраструктура.

Отже, якщо Ви хочете купити нову квартиру в межах міста за найдоступнішою ціною і при цьому, щоб вона розташовувалася ближче до моря, селище Котовського - ідеальний варіант. Ви можете зателефонувати нам для того, щоб ми підібрали в цьому районі ідеальний варіант під ваші потреби і бюджет. Нам це не складе ніяких труднощів, а ви значно заощадите собі час. Телефонуйте!