Новобудови Малиновського району

ЖК

ЖК "Дом на Cтеповой"

Степовая ул., 38, Одесса, Малиновский

ЖК Аврора

ЖК Аврора

Ивана и Юрия Липы ул./Героев Крут ул., Одесса, Малиновский

Пространство на Радостной

Пространство на Радостной

Радостная ул., 29, Одесса, Малиновский

ЖК Акварель 4

ЖК Акварель 4

Профсоюзная,9а, Одесса, Малиновский

ЖК Алексеевский

ЖК Алексеевский

ул. Алексеевская, Одесса, Малиновский

Пространство на Раскидайловской

Пространство на Раскидайловской

Раскидайловская ул., 67Б, Одесса, Малиновский

ЖК Бульвар Акаций

ЖК Бульвар Акаций

ул. Бугаевская,44, Одесса, Малиновский

ЖК Smart hall

ЖК Smart hall

Колонтаевская ул., 14А, Одесса, Малиновский

ЖК Малинки

ЖК Малинки

пер. Кедровый, Одесса, Малиновский

ЖК Одесские Традиции

ЖК Одесские Традиции

ул. Академика Воробьева, Одесса, Малиновский

ЖК 22 Жемчужина

ЖК 22 Жемчужина

ул. Болгарская, 87, Одесса, Малиновский

ЖК Михайловский городок

ЖК Михайловский городок

ул. Михайловская, 8, Одесса, Малиновский

Показать еще

Одеса - прекрасне місто, в якому кожен хоче оселитися. Через популярність міста будівництво багатоповерхівок йде повним ходом, а кількість забудовників тільки зростає. Часом складно вибрати ідеальний для себе район або довіритися конкретної будівельної компанії. Тому в даному розділі у нас зібрані кращі і перевірені варіанти, щоб вам було легше купити квартиру в Малиновському районі.

Новобудови Одеси в Малиновському районі

Хороший вибір для комфортного життя в Одесі. При будівництві будівель забудовники створюють умови, які відповідають всім будівельним нормам, на кожному етапі будівництва проводиться перевірка будівель на придатність. Такі запобіжні заходи наочно демонструють відповідальність компаній, дають покупцеві впевненість в надійності конструкцій і їх тривалої експлуатації.

Над створенням проектів будівництва житлових будинків в Малиновському районі займається команда кваліфікованих проектувальників, яка ґрунтуючись на європейському досвіді, розробляє проект, який максимально підходить для подальшого життя.

Малиновський район оснащений великою кількістю шкіл, дитячих садків, супермаркетів, різноманітних кафе і салонів краси, які знаходяться в безпосередній близькості до нових будинків. Особливо розвинений в цьому напрямку район Черемушки.

Забудовники також думають і про дітей і споруджують біля житлових будинків великі дитячі майданчики, які відповідають європейським стандартам і абсолютно безпечні для ігор.

Лідируючі позиції займає продаж квартир в Малиновському районі також через розвиненої інфраструктури. Жителі з легкістю можуть дістатися в будь-який кінець міста за короткий термін. Але в той же час вони захищені від суєти навколо і можуть насолодитися тишею спального району без вихлопних газів і шуму транспорту.

Широкий вибір планувань дає можливість недорого придбати квартиру будь-якого метражу, який відповідає запитам майбутніх власників.

Купівля нерухомості в Малиновському районі - правильна інвестиція в безтурботне майбутнє і спокійну старість в кращих новобудовах міста Одеси. Важко зробити вибір? Не біда - зателефонуйте нам для отримання безкоштовної консультації і підбору кращого для вас пропозиції!