ПАРУ СЛІВ ПРО НАС

Багато шукають спосіб вигідно інвестувати в нерухомість або придбати квартиру в новому будинку. Первинний ринок має безліч переваг перед вторинним, але має ризики. Сьогодні Ви дізнаєтеся детальну інформацію про первинний ринок нерухомості, в тому числі, і про його мінуси, про які зазвичай мало хто говорить.

Переваги первинного ринку

При відповідальному підході до інвестування коштів, новобудови Одеси мають масу переваг:

  • Гнучкість. На етапі будівництва можна створити будь-яке планування. На вторинному ринку перепланування пов'язана з бюрократичною тяганиною або зовсім неможлива. Можна об'єднати декілька квартир. Новобуд в Одесі надає більше гнучкості.
  • Низька ціна. Зазвичай вартість квартир від будівельників значно нижче. А якщо купувати житло від забудовника на етапі котловану, це вийде недорого.
  • Район. Нові будинки будівельні фірми зазвичай споруджують в хороших районах, що користуються попитом. Звичайно, адже вони зацікавлені в швидкому продажу всіх квартир.
  • Відсутність попередніх власників і труднощів, пов'язаних з ним: добре замаскованій на етапі покупки цвілі, юридичні проблеми, пов'язані з минулими мешканцями.
  • Вибір. Можливість вибору квартири - вибрати можна вподобану планування, кращий поверх і розташування, відносно сторін світу.
  • Передові будівельні технології, що дозволяють швидко і якісно спорудити житло.

Як вибрати якісне житло?

Сайт нашої компанії дозволяє знайти житло, виходячи з площі, району, бажаної кількості кімнат, наявності паркінгу і вартості за квадратний метр. Доступний широкий вибір квартир в різних куточках Одеси, а також ми пропонуємо подивитися розташування новобудов на карті.

Наш сервіс пошуку об'єктів - зручний і дозволяє знайти бажане житло в кілька кліків. Кілька рекомендацій по вибору якісного житла на первинному ринку:

Не можна здійснювати спонтанні покупки. Шахраї нерідко діють на емоції, і їм треба, щоб жертва швидко підписала потрібні папірці. Піддаватися на такі дії не можна.

Перед тим, як купити квартиру в новобудові, потрібно проаналізувати ринок. Зробити це можна за допомогою нашого сервісу. Також необхідно моніторити кращі ціни.

Проаналізувати місце розташування новобудови Одеси. Воно безпосередньо впливає на ціну. Якщо в елітному районі підозріло дешеві квартири, це повинно насторожити. Найнижча ціна новобудови в Одесі, пропонована на нашому сайті - близько $ 450 за квадратний метр.

Перед підписанням договору важливо відвідати будівельну дільницю. Тільки після цього може здійснюватися продаж дешевого житла, що не зданого в експлуатацію.

Проаналізувати забудовника на предмет того, чи є він надійним, скільки років знаходиться на ринку, скільки житла вже здано в експлуатацію, перевірити документи компанії. Квартира від забудовника повинна бути не першою, щоб можна було повністю йому довіряти.

Якщо слідувати таким рекомендаціям і користуватися сервісом stroycompany.od.ua, проблем в покупкою житла на первинному ринку не виникне. Недорога новобудова Одеси вже чекає свого майбутнього власника. Скористайтеся зручним фільтром зверху сторінки вже зараз!

Подробнее